Příběhy neposedného mateřství

Neposedka zdraví aneb jak to všechno začalo

Neposedka zdraví aneb jak to všechno začalo

Nápad na blog dlouho ležel v deskách v šuplíku. Skoro stejně tak dlouho, jako mám doma syna (v červnu dva roky). Občas k němu přibyl článek nebo poznámka, ale s dvěma malými dětmi nebylo času nazbyt a stále jsem to odkládala.

Chtěla jsem psát o různých akcích, které pořádáme s klubem BEE MUM. Ne všechny maminky se totiž dostanou na naše akce, tak aby souhrnné informace měly na jednom místě. Dále jsem se chtěla podělit o aktivity, které podnikám s dětmi, o místa, která navštívíme, zhodnotíme a dáme vám tak náskok a inspiraci, kam s nimi jet a kam raději ne.

 

Vše je vzhůru nohama

V korona době, kdy jsme všichni zalezlí v karanténě, je všechno jinak a rodiče řeší, co vlastně s dětmi doma. Přemýšlela jsem, jak bych mohla pomoci já? Šít na stroji neumím, lékař ani sestřička nejsem…  Napadlo mě přinášet nápady a tipy, co podnikat s dětmi. Protože, všichni dobře víme, že sranda to teda není. I když jsme my mámy (a pár tátů) na mateřské a rodičovské trénované, tohle je moc i na nás.

Tipů pro vás mám dost, prošli jsme si totiž 14denní nařízenou karanténou a navíc mě, a hlavně děti, nebaví dlouho koukat na pohádky. I když někdy, už prostě není jiná možnost. Znáte to. 😊 Uvidíme, kam se naše neposedné kroky rozběhnou, až skončí korona šílenství.

Budu ráda, když budete neposední s námi. Když mi napíšete vaše tipy na aktivity s dětmi uvnitř i venku v přírodě. Kam se jet podívat, kde nás nebudou mraky. A to do komentářů pod příspěvkem nebo do zprávy.

Těším se a moje neposedy také. 😊

Vaše Neposedka

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments